کرم سفتی سینه و گردن

اشتراک :

بهترین کرم سفت کننده سينه

راهکار هایی برای سفت شدن و فرم دهی سینه در بانوان

اگر از سینه های شل و آویزان خود احساس ناخوشایندی دارید و با دیدن آن اعتماد به نفس خود را از دست می دهید

اگر از انجام کارهای گوناگون برای اصلاح شکل و فرم سینه خود ناامید و خسته شده اید ؟

اگر به فکر عمل جراحی زیبایی سینه برای رهایی از این مشکل هستید

به شما توصیه میکنیم این مقاله را  تا پایان بخوانید و به دستورالعمل های آن عمل کنید تا در کوتاه مدت به سینه ای سفت و دلخواه دست یابید.

علت شل شدن سینه و درمان آن

دلایل مختلفی باعث شلی و افتادگی سینه در خانم ها می شود که از آن جمله می توان به بارداری ، افزایش سن ، کاهش وزن ، شیردهی و و اگر دختر و در سن پایین هستید میتوان به عوامل ژنتیکی اشاره کرد .

بافت سینه ها چیزی بجز چربی نیست و عواملی مانند رژیم های غذایی سخت و مصرف چربی سوزهایی برای کاهش وزن و تناسب اندام استفاده می شوند همه میتوانند بر روی سینه تاثیرات نامطلوبی برجای بگذارند که علاوه بر از بین رفتن چربی های زیر پوست باعث بدشکل شدن و بد فرم سینه ها نیز می شود .

اگر در سنین ۲۵ - ۲۴ سالگی هستید نگران نباشید زیرا در این سنین ، بدن بطور طبیعی قادر به تولید کلاژن که یکی ازفاکتورهای مهم در حفظ قابلیت ارتجاعی پوست است می باشد و با مصرف مواد غذایی حاوی کلاژن می توانید به ترمیم و سفت شدن سینه ها ی خود کمک کنید .

انواع مواد غذایی حاوی کلاژن شامل

مرغ ، گوشت های بدون چربی و ویتامین c می باشد که همگی نقش مهمی درساخت کلاژن و ترمیم بافت های چربی پوست دارند همچنین مصرف انواع میوه ها و سبزیجات قرمز رنگ نیز در ساخت و تولید کلاژن بسیار موثر هستند اما با افزایش سن میزان ساخت و تولید کلاژن کاهش یافته و پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد .

توصیه های مهم برای سفت شدن و خوش فرم شدن سینه ها

بهترین راه ها برای سفت کردن سینه و گردن

1 - استفاده از کرم سفت کننده سینه

کرم سفت کننده تالگو دارای بافتی نرم باخاصیت ترمیم کنندگی ، سفت کنندگی و پر کنندگی است که باعث فرم دهی و تقویت بافت سینه و خوش فرم کردن و بالا رفتن سینه می شود.

نحوه مصرف

روزی دوبار کرم سفت کننده سینه را به مقدار مناسب در کف دست ریخته و سینه های خود را با حرکات آرام و دایره ای ، رو به بالا ماساژ دهید .

2 - مصرف مکمل های کلاژن

شربت کلاژن بوستر تالگو حاوی 5000 میلیگرم کلاژن خالص ، سلنیوم و ویتامین ث است که باعث تقویت و تحریک ساخت مجدد فیبرهای کلاژن در بدن میشود و علاوه بر اثر ضد چروک اثر سفت کننده نیز برروی عضلات صورت و بدن دارد .

3-  ورزش

کسانی که سینه افتاده و شل دارند باید ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند  و  اولویت تمرینات خود را در ارتباط با ورزش های سینه  قرار دهند مانند دمبل ، پرس سینه  ، فشار یو پی اس و ماساژ یخ ،  همه موارد گفته شده باعث سفت شدن و تقویت عضلات سینه ای،  شده و سینه ها را  بطور طبیعی بزرگ و سفت می کند  .

4 - ماساژ یخ

 انجام ماساژ سینه با دوتیکه یخ در اطراف سینه ها همراه با حرکات دایره ای به مدت ۱ دقیقه و پاک کردن آن با یک حوله نرم .

 تکرار این ماساژ هر روز و در فواصل منظم باید انجام شود زیرا دمای سرد بافت سینه را محکم تر می کند .

 توجه داشته باشید که هرگز بیش از یک دقیقه این ماساژ  را انجام ندهید  زیرا باعث بی حس شدن سینه ها می شود .برای آموزش ماساژ و فواید آن این مقاله را بخوانید .

5 - آب درمانی

روش موثر دیگری برای سفت شدن سینه ها آب درمانی است زیرا به فرایند تولید کلاژن و حفظ قابلیت ارتجاعی سینه ها به علت افزایش جریان خون در پوست  کمک بسزایی می کند.

 در هنگام حمام بطور متناوب به مدت ۳۰ ثانیه ،  سینه های خود را زیر آب داغ که قابل تحمل باشد قرار دهید سپس ۱۵ ثانیه زیر آب سرد قرار دهید و این کار را به  مدت ۱۰ دقیقه تکرار کنید و در پایان با قرار دادن سینه خود در زیر آب سرد   کار را به اتمام برسانید.

6 - لباس زیر ( سوتین )

استفاده از سوتین های مناسب ،  با کیفیت  و سایز مناسب باعث پیشگیری از شل شدن و آویزان شدن سینه ها و ظاهر بد آن در روی لباس می شود.

بنابراین به شما توصیه می کنیم که در هنگام خرید سینه بند هزینه خرید خود را افزایش دهید و بهترین نوع آنرا انتخاب کنید.

7 - عمل جراحی زیبایی سینه

آخرین راه حل و تصمیم است  زیرا  به صورت طبیعی به درمان مشکلات سینه پرداختن بهتر از عمل جراحی سینه با هزینه های گزاف و  بروز  عوارض  و پیامدهای بیشمار  می باشد

تماس