انتخاب و ضرورت خرید ضد آفتاب

اشتراک :

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

استفاده از کرم ضد آفتاب جز یکی از ضروریات استفاده روزانه افراد می باشد. استفاده از این محصول سبب می شود پوست شما در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت شده و سلامتی را برای پوست صورت شما به همراه بیاورد.

کرم های ضد آفتاب با عیارهای حفاظتی گوناگونی وجود دارند و افراد با توجه به نوع پوست خود و وضعیتی که نیاز به آن دارند کرم ضد آفتاب مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

اما اگر شما نیز در انتخاب ضد آفتاب دچار مشکل هستید و نمی دانید که چه نوع کرمی مورد نیاز شماست بهتر است به دکتر متخصص پوست مراجعه کرده تا بهترین مورد را برای شما انتخاب کنند.در ادامه در صورتی که مایل هستید خودتان کرم ضد آفتابتان را انتخاب کنید این مقاله را بخوانید.

قیمت کرم ضد آفتاب تالگو

1. استفاده از کرم های ضد آفتاب طبیعی که فاقد مواد شیمیایی مضر هستند بهترین نوع کرم های ضد آفتاب می باشد که به طبع از نظر قیمتی نسبت به دیگر محصولات هزینه بیشتری را به شما تحمیل کرده ولی مطمئنا عملکرد بهتری را برای پوست شما به همراه خواهد داشت.

2. خاصیت کرم های ضد آفتاب باعث میشود برای تمامی سنین نیاز است و یکی از موارد ضروری استفاده از آن جهت افرادی است که دچار سوختگی شده اند و یا لایه برداری نموده اند و یا از لیزر استفاده می نمایند زیرا این افراد دارای پوست حساس تری هستند و برای محافظت نیاز به استفاده مداوم کرم های ضد آفتاب قوی دارند.

3. استفاده از کرم های ضد آفتاب نقش بسیار موثری در کاهش پیری زودرس پوست دارد.

4. و افراد می توانند با استفاده از کرم ها و محصولات مناسب ضد آفتاب از سرطان پوست جلوگیری کنند.

5. توصیه بسیاری از پزشکان این بخش است که به جای استفاده از کرم های آرایشی از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایید، زیرا کرم های آرایشی منافذ پوست را می بندد ولی کرم های ضد آفتاب سبب باز شدن پوست می شود.

استفاده از کرم های ضد آفتاب تالگو به دلیل داشتن ترکیبات قوی و موثر در برابر آفتاب یکی از بهترین نمونه های مصرفی برای این افراد است.در هریک از محصولات مواد استفاده شده در آن نیز قید شده است. در کنار این طالاعات تیم مشاوره پوست و مو و رژیم با سرپرستی متخصصین آماده ارائه مشاوره رایگان تلفنی به شما هستند.

تفاوت سرم، کرم و فلوئید چیست؟

همه افراد در سنین مختلف تحت تاثیر عواملی مانند تغذیه ، ژنتیک ، شرایط محیطی و آب و هوا از مشکلاتی همچون لک، کک و مک،  آکنه، افزایش ترشح بیش از حد غدد سبوم (چربی) ، منافذ باز ، خشکی ، افزایش چروک و افتادگی پوست رنج می برند که براساس نوع پوست و مشکل ایجاد شده باید از محصولات درمانی مناسب استفاده نمایند. 

در لابراتوار تالگو فرانسه محصولات تالگو، در اشکال سرم ، کرم ، عصاره ، فلوئید و ژل کرم تولید میشود که بر اساس نیاز سنجی پوست، نوع پوست و مشکلات پوستی در سنین مختلف قابل  استفاده است.

 تفاوت های ساختاری این محصولات عبارتند از :  

  • سرم: ریز مولکول است و بافتی سبک و ساختاری مایع مانند دارد و با اثربخشی سریع و قابلیت نفوذ بالای خود به راحتی به عمق پوست نفوذ میکند  و ماندگاری بیشتری در لایه های پوست دارد
  • کرم:  دارای ترکیبی جامد و یا نیمه جامد است بافتی سنگین و ساختاری روغنی دارد مناسب پوستهای خشک است ولی محصول مناسبی برای پوستهای چرب و مختلط نیست 
  • عصاره:  این محصول دارای غلظت بالا با بیشترین میزان ماده موثره می باشد و از قابلیت جذب بسیار بالایی برخوردار است همچنین در مقایسه با سرم از قدرت نفوذ بالاتری برخوردار است .
  • فلوئید: یک امولسیون با ساختاری سبک و فاقدچربی است ضد التهاب ، جمع کننده منافذ باز ، مرطوب کننده، تنظیم کننده و متعادل کننده چربی پوست است و به پوست های چرب و مختلط حالت مات کنندگی می بخشد
  • ژل کرم :  این محصول نیز فاقد چربی است و حاوی کامپلکس غنی از ترکیبات آبرسان با خاصیت  جذب سریع و آسان و حفظ رطوبت پوست به مدت 24 ساعت می باشد.

نحوه عملکرد ضد آفتاب ها با توجه به قیمت ضد آفتاب تالگو

هم به صورت فیلتر های فیزیکی و هم به صورت فیلتر های شیمیای و طبیعی است. که بستگب به قمیت ضد آفتاب تالگو دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت محصولات میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

1. فیلتر های فیزیکی

به طور عمده می توانند سبب پراکندگی و یا بازتاب پرتو های UV شوند. این فیلتر ها معمولا از تیتانیوم دی اکسید و روی اکسید می باشند.

2. فیلتر های شیمیایی یا اورگانیک

این مواد ترکیبات طبیعی هستند ، مولکول های آن ها سبب جذب پرتو های UV تبدیل آن به گرمای غیر ضروری برای پوست می شوند.

3. فیلتر های بیولوژیکی

ضد افتاب ها نمی توانند به عنوان فیلتر صد درصد در مقابل اشعه های UV عمل کننده  اشعه های UV که به پوست می رسند ، رادیکال های آزاد تولید می کنند، این فیلتر های زیستی اثرات زیر را شامل می شوند.

خاصیت فیلتر های بیو لوژیکی برای پوست: 

  1. محافظ موثر
  2. تقویت سیستم ایمنی پوست
  3. کاهش استرس سلول
  4. اثرات ترمیمی
تماس