کرم ضد چروک صورت

اشتراک :

کرم ضد چروک تالگو

حقیقت این است که همه ما قرار است پیر شویم و هیچ کاری در این مورد نمی توانیم بکنیم اما با تمهیداتی می توانیم روند پیر شدن را کندتر کنیم.

 

بهترین کرم ضد چروک 2018

 

عوامل ایجاد چروک زودرس پوست

عواملی هستند که باعت ایجاد چروک و پیری زودرس پوست ما می شوند که با رعایت این عوامل و همینطور با استفاده از کرم ضد چروک صورت میتوانید به کاهش و بهتر شدن چروک ها کمک کنید.

اشعه خورشید: دشمن اصلی پوست می باشد وباعث از بین رفتن فیبرهای الاستین وکلاژن می شوند که به دلیل حمله الکترون های آزاد شده (uv) به عناصر ساختاری پوست اتفاق می افتد، تحلیل رفتن فیبرهای کلاژن و الاستین موجب ظهور علائم پیری به صورت چروک وخطوط خفیف وخشکی پوست می شود. همچنین آلاینده های هوا ، گردو خاک و تهویه نامناسب هوا از عوامل خارجی مضر برای پیری پوست به شمار می روند.

کمبود خواب: پوست صورت بخصوص در نواحی زیر چشم تیره وپف آلود می شود وبزودی منجر به از دست دادن شفافیت پوست و ظهورخطوط وچروک های اولیه می شود

استرس: احساسات می تواند تاثیر جدی روی حالت پوست بگذارد .

الکل بیش از حد: الکل زیاد آب بدن را مختل می کند و باعث از بین رفتن‌رطوبت ضروری پوست می شود وبدن را از مواد مغذی حیاتی بخصوص ویتامین های A,B,C منیزیوم وزینگ محروم می کند .

دخانیات: سیگار کشیدن جریان خون به سطح پوست را کاهش می دهد لذا با محدود شدن جریان خون و مواد مغذی به پوست، چهره رنگ پریده، پیر وشکسته به نظر میرسد. افراد سیگاری معمولا پوست نازکتری نسبت به غیر سیگاری ها دارند و پوست آنها مستعدتر برای بروز علائم پیری زودرس می باشد.

 

تاثیر این عوامل بر چروک پیری پوست!!!

این عوامل در سنین پایین تر از حد معمول برای شروع چین و چروک پوست باعث میشود تولید چربی زیر پوست و عملکرد سلولهای فیبروبلاست کاهش یابد لذا این سلولها دیگر جوان و فعال نیستند. بنابراین باید در سنین مناسب از بهترین کرم ضد چروک برای پوست صورت خود استفاده کنید. به همین دلیل کیفیت و مقدار تولید کلاژن الاستین در پوست کاهش می یابد و در نتیجه باعث ظهور علائم پیری و از بین رفتن قوام پوست و بروز چین وچروک، شلی و افتادگی در پوست میشود.

 

بهترین مارک کرم ضد چروک صورت

 

یکی از راه های جلوگیری و درمان چروک پوست با کرم ضد چروک

تاثیر محصولات هورمون رسانی ضد چروک تالگو بر پوست محصولات اکسپشنال با عملکرد بسیار بالا یک راه حل دائمی برای مراقبت پوستی است. این کرم ضد پیری تالگو ، ترکیبی از هورمونهای طبیعی جلبک دریایی، عصاره انجیر مصری، روغن بادام شیرین، ویتامین c، عصاره روغن زیتون و روغن ماکادمیا است که باعث تغذیه پوست می شود و نیروی انقباضی فیبروبلاست هاوخاصیت جوانی آنها را برای داشتن پوستی صاف تر و سفت تر با ظاهری جوانتر را به پوست هدیه می کند. همچنین حجم چروکها را کم می کند و لکه های تیره مربوط به پیری را از بین می برد.

معمولا دو نوع چروک قابل تشخیص در پوست وجود دارد که معمولا با کرم های ضد چروک قابل معالجه هم هستند:

  1. چروکهای دائمی: این چروکها مربوط به صورت وحالتهای آن است که تحت تاثیر نیروی جاذبه و انقباضات مکرر عضلات صورت ایجاد می شود، پوست بتدیج کشش طبیعی خود را از دست داده و شل می شودکه با بالا رفتن سن شکل می گیرد ومخازن سلو لهای چربی زیر پوستی کاهش می یابند وتحت تاثیر نیروی جاذبه، افتادگی پوست در نواحی دور چشم ، بین دهان و بخصوص در نواحی گونه ها وگردن اتفاق می افتد که به راحتی قابل تشخیص است.
  2. چروک های موقت: خفیف وکم عمق هستند و با کشیده شدن از بین می روند وابسته به پیری پوست است ممکن است با سرعت کمتر ویا بیشتر به صورت چروکهای دائمی در آیند.
کرم ضد چروک و صاف کننده
پد ضد چروک فوری چشم
پد ضد چروک فوری چشم
 تماس بگیرید
زیر گروه
کلاژن سازی ضد چروک بالای 25 سال

کرم کلاژن ساز برای پوست صورت را بهمراه مشاوره تخصصی مزایا و عوارض این ماده در تالگو نور ، دلایل نیاز بدن به این ماده بهمراه تصاویر تغییرات ایجاد شده در بیماران

پر کننده چروک بالای 30 سال، هیالورونیک

بهترین کرم مرطوب کننده و پرکننده چروکهای هیالورونیک اسید برای پوست بالای 30 سال بهمراه مشاوره تخصصی محافظت از چروکهای عمیق و رطوبت مناسب پوست در تالگو نور

کرم ضد افتادگی بالای 35 سال، سیلسیوم

بهترین کرم ضد افتادگی و سفت کننده پوست صورت بالای 35 سال تالگو با سسلسیوم دریایی بهمراه مشاوره رایگان آشنایی با راه های درمان افتادگی صورت

کرم ضد پیری بالای 45 سال، اکسپشنال

بهترین کرم های ضد پیری و رفع چروکهای بالای 45 سال اکسپشنال تالگو بهمراه مشاوره رایگان در تالگو نور