کرم مغذی ترک کف و پاشنه پا تالگو

کرم مغذی ترک کف و پاشنه پا تالگو : دارای خاصیت ترمیم کنندگی و آرامبخش برای قسمت های ترک خورده و پینه بسته پاشنه و کف پاها، این محصول حتی خشک ترین قسمتهای پا را آبرسانی و مرطوب می کند همچنین با نقش محافظت کنندگی

اطلاعات مفید در مورد کرم ترک کف و پاشنه پا تالگو

کرم ترک کف پا تالگو دارای خاصیت ترمیم کنندگی و آرام بخش  برای قسمت های ترک خورده و پینه بسته پاشنه و کف پاها است. این محصول حتی خشک ترین قسمتهای پا را آبرسانی و مرطوب می کند. همچنین با نقش محافظت کنندگی و ترمیم  کنندگی خود، کف و پاشنه پا را نرم و زیبا می کند.

کرم های مغذی و ترمیم کننده ترک کف و پاشنه پا پس از مدتی ترک های عمیق و پینه های پاشنه پا را درمان می کند. برجستگی ها و ناصافی های کف پا را به سرعت از بین می برد. از ایجاد ترک های جدید کف پا جلوگیری می کند. پوست ترک خورده پاها را صاف و یکدست کرده و لطافت و آرامش مجدد به کف و پاشنه های پاها باز می گردد.

بهترین کرم ترک کف و پاشنه پا

اصلی ترین عوامل ترک پاشنه پا

پا مانند قلب دوم انسان است. یا این حال در طول روز و ساعت های متمادی داخل کفش است. به همین دلیل مراقبت پا و جلوگیری از ترک پاشنه پا با استفاده از یک کرم ترک پاشنه پا خوب  بسیار مهم و ضروری است. باید مانند دست و صورت از کف و پاشنه پاها نیز به دقت مراقبت شود تا جلوی پیری و ترک ها و خشکی پوست این نواحی گرفته شود. در زیر برخی از مهم ترین و اصلی ترین عوامل ترک پاشنه پا و خشکی کف پا لیست شده اند:

•    اضافه وزن و چاقی که فشار زیادی را به پوست ترک خورده کف پا وارد میکند

•    شستشوی بیش از حد پاها با آب و شوینده های نامناسب

•    شرایط شغلی و تماس زیاد با آب و شوینده

•    استفاده از کفش های نامناسب

•    پوشیدن کفش های پاشنه بلند یا ناراحت کننده به مدت طولانی درطی روز آن هم بدون جوراب میتواند موجب سفت شدن، خشکی و ترک کف پاهای شما شده و به آنها آسیب برسانند. در این صورت برای درمان باید از کرم ترک پاشنه پا استفاده کنید.

شایع ترین علائم خشکی و ترک کف پا

 زبری ، ضخیم شدن پوست پا، ناصافی و تیرگی قوزک و پاشنه پا که به دلیل فشار و تحریک مداوم به کف پا ایجاد میشود و باعث  ترک های عمیق پاشنه پا و احساس ناخوشایند در فرد می شوند. با بروز این علائم دیگر از زمان پیشگیری ترک کف پا گذشته و باید به فکر درمان ترک پا و انتخاب بهترین کرم ترک کف پا عمیق باشید.

راه های رفع علائم ترک پا با کمک کرم های ترک پا

4 توصیه مهم برای مراقبت از پاها با کمک کرم ترک کف پا

1.    کرم لایه بردار ترک پاشنه پا: برای لایه برداری از پاها می توانید از کرم لایه بردار که دسته محصولات مراقبتی پوست بدن قرار دارد استفاده کنید. این کار را می توانید به فاضله های یک شب در میان یا هفته ای یکبار انجام دهید و کرم ضد ترک پا را بر روی قسمت های خشک پاشنه و کف پا بمالید. استفاده از کرم ترک کف پا مناسب پوست کف و پاشنه پای شما را نرمتر و کناره های ناخن ها را تمیزتر میکند. این کرم ها تجمع کوتیکول در پاها را نیز کاهش میدهند.

2.    استفاده از کرم ترک پاشنه پا با خاصیت ترمیم کنندگی و مغذی بودن: استفاده مرتب از کرم ترمیم کننده و مغذی پاشنه و کف پا موجب مرطوب شدن نواحی خشک و سفت کف و پاشنه پاها می شود.کرم های پا قدرت بازسازی، تغذیه و محافظت از پوست ترک خورده کف و پاشنه پا را دارند. به همین دلیل لازم است که بلافاصله پس از هر بار شستشوی پا، استحمام و یا شنا از این کرم استفاده کنید تا پاهایی نرم و سالم داشته باشید.

3.    انجام پدیکور : ممکن است شرایط لازم برای لایه برداری بخش هایی که دچار خشکی هستند و مراقبت پاها در منزل را نداشته باشید. در این صورت می توانید، از پدیکور برای لایه برداری و برداشته شدن لایه های زمخت پاشنه پا برای رفع ترک های پا استفاده کنید. پدیکور باعث تحریک خونرسانی در پوست پاها میشود. بهتر است این کار هر ۱ الی ۲ ماه یکبار تکرار شود تا خیالتان بابت درمان ترک پا هایتان راحت شود.

4.    اگر دوست دارید صندل بپوشید و پاهایتان در برابر آب و هوای سرد مقاوم نیستند باید آنها را  تقویت و مراقبت کنید.
 

لیست بهترین و کامل ترین پیکج محصولات صورت برای محافظت، مراقبت و افزایش زیبایی و درمان انواع مشکلات پوستی از یکی از بهترنی کمپانی های محصولات زیبایی پوست

محصولات پوست آقایان با توجه به این که در مواجه با آسیب های فیزیکی بیشتری قرار می گیرد برای جوانسازی و پاکسازی حتی بیشتر از بانوان نیاز به استفاده از محصول

لیست بهترین مکمل های غذایی می تواند برای رده بندی سنی و گروه مختلف جنسی متفاوت باشد هریک این افراد با توجه به نیازبدنی خود می توانند به انواع متفاوتی از م

خدمات جوانسازی ، زیبایی و مراقبت از پوست در مرکز اسپا و زیبایی تالگو نور دارای بالاترین کیفیت و با مواد معدنی دریایی ،عصاره گیاهان و جلبک دریایی تالگو می