لایه بردارهای بدن

لایه بردارهای بدن : لایه برداری از بدن نیز همانندپاکسازی پوست صورت بسیار ضروری است. دراین لایه برداری همراه با برداشتن سلولهای مرده ، پوست آبرسانی می شود و بدلیل افزایش گردش خون باعث تحریک تولید کلاژن سازی می شود واین امر به پوست

اطلاعات مفید برای خرید لایه بردار بدن

استفاده از لایه بردار پوست بدن نیز همانند لایه بردار پوست صورت بسیار ضروری است. دراین لایه برداری همراه با برداشتن سلولهای مرده، پوست آبرسانی می شود و به دلیل افزایش گردش خون باعث تحریک تولید کلاژن سازی می شود. این امر به پوست جان تازه ای بخشیده و طراوت، جوانی و درخشش طبیعی به پوست بازگردانده می شود. استفاده درست از لایه بردار قوی بدن باعث می شود که  شما بتوانید به راحتی لباسهای  مورد علاقه تان را بپوشید.

لازم ‌به ذکر است که باید در مصرف لایه بردارها زیاده روی نشود در غیر این صورت دچار مشکلاتی مانند خشکی ، قرمزی و حساسیت های پوستی می شوید. با توجه به اینکه با افزایش سن ، لایه برداری به صورت طبیعی در پوست کند میشود زبری، ناهمواری، تیرگی و لک های پوستی ایجاد میشوند.

لایه بردار بدن تالگو

لایه بردار بدن تالگو

دارای بافتی کرمی با رایحه ای دلپذیر است و بدلیل وجود شی باتر باعث مرطوب شدن  پوست میشود. در برند تالگو ، انواع مختلف لایه بردار پوست صورت و بدن موجود است و همه انواع گونه های پوستی حتی پوست های حساس را در برمیگیرد. با انجام لایه برداری علاوه بر رفع سلولهای مرده از سطح پوست، بازسازی و رفع تیرگی در پوست صورت ، بدن ، زانو ، آرنج و پاشنه پا ایجاد میشود و متعاقب آن یکنواختی و روشن شدن رنگ پوست به وضوح قابل روئیت است و بتدریج سبب بیرنگ شدن لک ها ، رفع تیرگی ، نرمی ، شفافیت و یکدست شدن پوست میشود .

محصولات لایه بردار بدن تالگو نقش مهمی در سلامت و رطوبت رسانی ، لطافت ، آرامش و نرمی پوست بدن دارند. باعث بازسازی، ترمیم کنندگی و تغذیه پوستهای معمولی تا خیلی خشک می شوند. همچنین  با لایه برداری مناسب باعث برداشتن سلولهای مرده از سطح پوست و روشن وشفاف سازی پوست بدن می شوند.

 نکته مهم: برای حصول نتایج بهتر پس از استفاده از لایه بردار بدن تالگو  از مرطوب کننده ها ، شیر یا کرم مغذی بدن تالگو بر روی پوست مرطوب استفاده کنید .

نحوه استفاده از اسکراپ یا لایه بردارهای بدن

در پوست های چرب هر دو هفته یک بار و در پوست های نرمال و خشک ماهی یکبار از اسکراب یا لایه بردار بدن تالگو استفاده کنید. البته این مدت بر اساس نیاز و شرایط پوست قابل تغییر است. اگر از دسته افرادی هستید که خریدن و یا دسترسی به لایه بردار برایتان مشکل است در این مقاله ما شما را با طرز تهیه یک اسکراپ خانگی و روش انجام آن در منزل آشنا میکنیم.

لایه برداری پوست بدن با مواد طبیعی در منزل

شما میتوانید در منزل و با استفاده از امکانات معمول کار لایه برداری عمیق پوست بدن را انجام دهید. مواد لازم برای تهیه اسکراب یا لایه بردار بدن شامل موارد زیر است:

  • یک فنجان نمک دریایی
  • نصف فنجان روغن زیتون  یا 5 -15 قطره روغن نارگیل یا هر روغنی که بیشتر تمایل دارید
  • بهتر است از روغن های اصل استفاده کنید زیرا روغن های تقلبی به سلامت پوست شما آسیب میزند 

طرز تهیه اسکراب لایه بردار بدن خانگی

مواد فوق را با یکدیگر ترکیب کرده تا یک ماده غلیط بدست آید سپس پوست خود را تمیز کرده و اسکراپ آماده شده را بر روی پوست  تمیز بمالید و با انگشتان دست به آرامی به صورت دورانی به مدت  5 تا 10 دقیقه ماساژ دهید سپس با آب ولرم آبکشی و برروی پوست مرطوب از کرم مرطوب کننده بدن استفاده کنید .

لیست بهترین و کامل ترین پیکج محصولات صورت برای محافظت، مراقبت و افزایش زیبایی و درمان انواع مشکلات پوستی از یکی از بهترنی کمپانی های محصولات زیبایی پوست

محصولات پوست آقایان با توجه به این که در مواجه با آسیب های فیزیکی بیشتری قرار می گیرد برای جوانسازی و پاکسازی حتی بیشتر از بانوان نیاز به استفاده از محصول

لیست بهترین مکمل های غذایی می تواند برای رده بندی سنی و گروه مختلف جنسی متفاوت باشد هریک این افراد با توجه به نیازبدنی خود می توانند به انواع متفاوتی از م

خدمات جوانسازی ، زیبایی و مراقبت از پوست در مرکز اسپا و زیبایی تالگو نور دارای بالاترین کیفیت و با مواد معدنی دریایی ،عصاره گیاهان و جلبک دریایی تالگو می