میکرودرم ابریژن چیست

میکرودرم عبارت است از لایه برداری از سطح پوست با درجات پایین و یا بالا . مناسب برای تمام افرادی است که خواهان درمانی موثر برای روشن کردن چهره ، بر طرف نمودن چروکها و خطوط ظریف ، رفع لک وجای جوش و برطرف کننده سایر مشکلات پوستی خود می باشند.مواد فعال موجود در محصولات میکرودرم تالگو صد درصد طبیعی است وشامل :عصاره جلبک قهو ه ای ، مواد معدنی دریایی، کمپلکس اسیدهای گیاهی با PH کنترل شده ،ذرات ریز کریستالی اکسید آلومنیوم ، شی باتر ،چای سبز وغنی از پرولین و.......می باشد.

 

بهترین درمان پوست با میکرودرم

معایب و مشکلات احتمالی میکرودرم ابریژن

میکرودرم  هم نوعی پاکسازی پوست است  ولی مکانیکال است و علاوه بر  داشتن مزایای  زیاد ، دارای معایبی میباشد که در ذیل به آن اشاره می شود .

1 .   میکرودرم از طریق یک ابزار و دستگاه انجام میشود که از طریق  سایش اپیدرم باعث برداشتن سلولهای مرده از سطح پوست میشود در این روش پوست مختصری ملتهب شده و دچار سوزش و قرمزی میشود ولازم  است در طول روز از ضد آفتاب استفاده کنید و هر 2 - 3 ساعت  تمدید نمایید در غیر این صورت پوست شما  مستعد لک  میشود .

2 . وکیوم  و اپلیکاتورهای دستگاه  میکرودرم  اگر به خوبی شسته و ضد عفونی نشوند می توانند بیمار را در معرض عفونت های بیشماری قرار دهد .

3 . اگر میکرودرم  به صورت عمقی و با شدت بالا و ناشیانه انجام شود می تواند  باعث زخم شدن و یا حتی سوراخ شدگی در پوست نماید که نقش مهمی در ایجاد  لک های پوستی و تیرگی در پوست دارد  و بسیار عذاب دهنده است 

3 . در صورت عدم استفاده صحیح از دستگاه میکرودرم ممکن است کریستال های آن وارد چشم بیمار شده و باعث التهاب چشم شود

4 . سایش های ایجاد شده در میکرودرم  پوست را نازک ، خشک  و کم آب میکند .

*** توصیه میشود که  میکرودرم توسط افراد کار آزموده انجام شود و فقط در فصول سرد سال مانند پاییز و  زمستان که نور خورشید ضعیف است و حداکثر 2  بار در سال انجام شود زیرا سایش های مکرر در سطح اپیدرم ، پوست را نازک، شکننده و آسیب پذیر می کند .
 

میکرودرم ابریژن

 

تفاوت های پاکسازی پوست با میکرودرم ابریژن

 

آیا از داشتن پوست کدر ، زبر و ناهموار خود ناراحت هستید؟ 

آیا از جوش های زیر پوستی و  سر سیاه در صورت خود کلافه شده اید ؟ 

آیا هیچ شفافیت و شادابی در پوست خود ندارید و همه راه حل ها را امتحان کرده اید؟

  مشاورین ما به شما کمک میکنند تا همیشه پوستی روشن ،شفاف  ، شاداب ، با طراوت و زیبا  داشته باشید .

اولین  پیشنهاد ما به شما  انجام پاکسازی   عمقی است . زیرا ،  مهمترین اصل در زیبایی و شادابی یک پوست نحوه صحیح مراقبت  روزانه از آن ، استفاده از محصولات مناسب براساس نوع پوست و انجام پاکسازی است .

نکته ای که باید به آن توجه شود انجام صحیح و دقیق پاکسازی و مدت زمان انجام آن است که معمولا یک پاکسازی خوب  بین 1 تا 1.5 ساعت بطول می انجامد تا فرایند سم زدایی و تبادلات یونی در پوست انجام شود .

 

اطلاعات کامل در مورد پاکسازی و جوانسازی پوست را اینجا مطالعه کنید. فوائد پاکسازی پوست

 

ویژگی های محصولات میکرودرم

1. ضد رادیکال آزاد است.

2. تامین کننده رطوبت پوست است.

3. با ایجاد لایه برداری در پوست باعث تقویت و ساخت فیبرهای کلاژن می شود که این امر موجب نرمی ،لطافت وشفافیت چهره و به تعویق افتادن روند پیری پوست می شود و همچپنین در برطرف نمودن جوش و جای جوش و روشن شدن پوست نیز بسیار موثر است.

میکرودرم (پلینگ) تالگو

لیست بهترین و کامل ترین پیکج محصولات صورت برای محافظت، مراقبت و افزایش زیبایی و درمان انواع مشکلات پوستی از یکی از بهترنی کمپانی های محصولات زیبایی پوست

محصولات پوست آقایان با توجه به این که در مواجه با آسیب های فیزیکی بیشتری قرار می گیرد برای جوانسازی و پاکسازی حتی بیشتر از بانوان نیاز به استفاده از محصول

لیست بهترین مکمل های غذایی می تواند برای رده بندی سنی و گروه مختلف جنسی متفاوت باشد هریک این افراد با توجه به نیازبدنی خود می توانند به انواع متفاوتی از م

خدمات جوانسازی ، زیبایی و مراقبت از پوست در مرکز اسپا و زیبایی تالگو نور دارای بالاترین کیفیت و با مواد معدنی دریایی ،عصاره گیاهان و جلبک دریایی تالگو می