این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: 

ماسک جلبک دریایی


پاکسازی پوست صورت و بدن با ماسک جلبک

توجه به زیبایى و مشکلات ناشى از بالا رفتن سن و ظهور پیری در چهره انسان ، دانشمندان را به تحقیق و کشف راه حل هایی براى مبارزه با تأثیرات سن بر پیری پوست وا داشت و با کشف جلبک ها محصولاتی تولید شد که همه افراد علاقمند به زیبایی و جوانی برای استفاده از این محصولات کشف شده مصمم تر شدند.

با توجه به این که اقیانوس ها سرشار از ویتامین ها ، مواد و  املاح معدنى بسیار با ارزشی هستند و به وفور درگیاهان دریایى و انواع گونه های جلبک ها یافت می شود. تحقیقات و تلاش های متخصصین لابراتور تالگو فرانسه (THALGO) در درمان ، زیبایی و جوانسازی پوست بسیاررضایت بخش و  نتیجه بخش بود

 

پاکسازی با ماسک جلبک

پاکسازی با ماسک جلبک دریایی

به جای اینکه لک ها و جوشهای صورت خود را با کرم پودر بپوشانید آنها را درمان کنید، یکی از روشهای خیلی خوب و موثر در این زمینه پاکسازی است.پاکسازی، شامل از بین بردن سلول های مرده روی سطح پوست و پینه ها و سختی های ایجاد شده و کومدون ها و جوش های سرسیاه  و از بین بردن خطوط سطحی پوست  و باعث زیبایی پوست می باشد.

معمولاً پوست های چرب دچار سختی و تجمع سلول های مرده می شوند.تجمع سلول های مرده روی پوست باعث  تیره شدن و ضخیم شدن پوست می شود لذا بعد از انجام پاکسازی،اغلب جوش های سطحی و سختی پوست  برطرف شده و پوست احساس سبکی می کند و  تحریک تولید کلاژن  افزایش می یابد و متعاقب آن  پوست روشن شده ،خنکی ، تازگی ، شفافیت و شادابی روی پوست صورت بخوبی  احساس مي شود.

همه افرادى که مایلند پوستشان را تقویت کنند تا پذیرش بیشترى براى مراقبت هاى ویژه پیدا کند و براى همه افرادى که پوست چرب دارند و مایلند تولید چربى پوستشان را متعادل کنند. پودر ماسک جلبک دریایی تالگو  در صورت استفاده به شکل ماسک یک روش درمان واقعى براى پاکسازی عمقی پوست صورت است که آلودگى ها را از عمق پوست بیرون مى کشد،  و پوست شادابی و درخشندگی خود را باز می یابد  جلبک دریایی تنها محصول کمپانى تالگو فرانسه جهت پاکسازی پوست در دنیا می باشد که به عنوان دارو ثبت شده است و علاوه بر خاصیت پاکسازی ، سم زدایی و متعادل سازی، املاح و مواد معدنی موجود در خود را هم به پوست انتقال می دهد و پوست را تغذیه و آبرسانی  می کند.

 

خدمات پاکسازی  پوست با جلبک دریایی

برای تمام افرادی که می خواهند درمانی بر روی پوست خود انجام دهند و انرژی  از دست رفته را مجدد به پوست خود  باز گردانند و روند های حیاتی پوست را متعادل کنند. پاکسازی صورت با جلبک دریایی تالگو به صورت حرفه ای آمادگی پوست ، در برابر درمانهای ضد پیری و رطوبت رسانی را بهبود می بخشد. همچنین آلودگی‌های سطحی و دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برداشته و باعث جذب املاح و مواد معدنی دریایی و اکسیژن رسانی به پوست شده و به دلیل سم زدایی و خونرسانی بیشتر باعث افزایش تولید کلاژن ، جوانسازی و شادابی و درخشش پوست  می‌شود.

 

مواد مورد نیاز در پاکسازی صورت با جلبک دریایی تالگو

پودر جلبک دریایی              جلبک دریایی تالگو                         

1. پاک کننده  : بر اساس نوع پوست  جهت پاک کردن و متعادل سازی پوست

2. لوسیون :  براساس نوع پوست جهت آرامش بخشیدن و تمیز کردن پوست

3. لایه بردار : مالش بر روی پوست با کریستال دریایی جهت برداشتن سلولهای مرده از سطح پوست واحیاودرخشندگی مجدد پوست

4. ژل پلاسمک : برای بهبود تاثیر ماسک جلبک

5. ماسک جلبک : جهت تجدید مواد معدنی ،  از بین بردن لکه ها، سم زدایی  و ایجاد لطافت در پوست

 

مراحل انجام کار پس از انجام آداب پاکیزگی

مراحل انجام ماسک جلبک دریایی

 

استفاده از ژل پلاسمک در تمام قسمتهای صورت و گردن

قرار دادن گاز بر روی صورت جهت تسهیل در پاک کردن جلبک  و با استفاده از یک برس مجددا ژل پلاسمک را روی کل صورت بمالید.

ماسک جلبک را به مقدار 15 تا 20 گرم‌  درون‌کاسه ای ریخته و آب داغ ( نه جوش ) را به آن اضافه کرده و تا زمانی که خمیری نرم بدست می آید آن را به هم بزنید سپس با یک کاردک لایه ای ضخیم  از ماسک را بر روی گاز بمالید و با فویل بپوشانید پس از  ۲۰‌ دقیقه ماسک را برداشته صورت را تمیز می کنیم

با استفاده از مرطوب کننده ای مناسب نوع پوست و با حرکات ملایم دست،  مرطوب کننده را جذب صورت کرده و  کار  پاکسازی  را با اتمام می رسانیم.


شما اولین نفری باشید که نظر می دهد

ارسال نظر جدید

کد امنیتی  

امتیاز دهید: