این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: 

اکسیژن رسانی پوست


اکسیژن‌رسانی به پوست یک درمان مؤثر

درمان از طریق اکسیژن رسانی پوست سال‌های زیادی استفاده می‌شده است.

اکسیژن رسانی یک روش درمان زیبایی پوست است که از اکسیژن خالص و سرم مرطوب‌کننده استفاده می‌شود و باعث می‌شود فرد سریع‌تر در انواع مختلف شرایط و آسیب‌ها بهبود یابد. در این روش با استفاده از دستگاه پخش‌کننده با اکسیژن پرفشار ؛ سرم حاوی مرطوب‌کننده، آنتی‌اکسیدان و ویتامین به طور مستقیم به پوست وارد می‌شود

این روش درمانی از نظر تئوری کمک می‌کند این مواد سریع‌تر جذب شوند و باعث درمان موقتی علائمی مانند پیری و جوش می‌شود , و در سالهای بعدی باعث تاثر .

این درمان زیبایی در ابتدا در استرالیا گسترش یافت و سپس در آسیا، اروپا و ایالت متحده رایج شد.

 

 

 

عموما پوست تحت تاثیر هوایی است که تنفس می کنیم و عواملی مانند :

 

1- آلودگی جوی :

مانند دود ماشین ها ، دود وبخارهای کار خانه ای ، لوازم آرایشی بی کیفیت ، گرد وغبار و مواد شیمیایی .

 

2 - آلودگی منطقه ای :

مانند استرس، دود غلیظ سیگار، کامپیوتر، امواج صادره از تلفن همراه و وسایل گرمایشی درمیان سایر محصولات بطور چشمگیری باعث تولید رادیکال آزاد می شوند که همه این عوامل باعث بروز مشکلاتی ازجمله :

 

         1- حساسیت ، آزردگی وشکنندگی به صورت قرمزی و سوزن سوزن شدن پوست می شوند.

 

         2 - پوست رطوبت خود را از دست داده و خشک ، زبر و زمخت می شود.

 

         3 - چهره بطور محسوس وآشکار تیره وخسته به نظر می رسد وهیچ برق وشفافیتی ندارد.

 

محصولات اکسیژن رسانی تالگو با کمک مواد ضد رادیکال آزاد ، باعث تقویت و‌ بهبود عملکرد اکسیژن رسانی در سلولها می شود و به آسانی سلولها قادر به دفع مواد زائد از خود می شوند و کم کم پوست شفافیت و درخشندگی خود را بدست می آورد و به برطرف شدن تیرگی چهره کمک زیادی می کند.

کنسانتره روشن کننده رادیانس تالگو  :

 

Absolute

Radiance Concentre

این کنسانتره موثر بر روی مهار سنتز ملانین پوست و کاهش آثار مخرب آفتاب و محافظت پوست در برابر رادیکالهای آزاداست و بدلیل افزایش اکسیژن رسانی به پوست در رفع کدری و شفافیت آن تاثیر بسزایی دارد .

علائم‌ خستگی و تیرگی پوست ناشی از استرس و آلودگیهای محیط و سیگار کشیدن را به سرعت از بین برده و به دلیل سم زدایی پوست باعث بهبود رنگ چهره و شفافیت ، درخشندگی و روشن شدن پوست در طی یک دوره درمان ۷ روزه میشود

 

فواید اکسیژن رسانی پوست

1. استفاده از این روش باعث کشیدگی پوست، کاهش شلی پوست ، کاهش خطوط، چین و چروک پوست می‌شود.افراد سالم هم می‌توانند با استفاده از این روش باعث بهبود ظاهر و جوانی پوست شوند.

2. بیماران مبتلا به شرایط پوستی جدی مانند سوختگی‌های شدید و پیوندهای پوستی می‌توانند اغلب از مزایای استفاده از اکسیژن درمانی برای پوست بهره‌مند شوند. این بیماران با این روش معمولا سریع‌تر بهبود یافته و اغلب دارای عوارض جانبی کمتر مانند عفونت می‌شوند.

3. همچنین اکسیژن درمانی برای پوست برای افرادی که دارای شرایط پوستی کمتر آسیب‌دیده هستند نیز دارای مزایای بسیاری است.

4. افرادی که دارای هر نوع زخم پوست می‌باشند با استفاده از این روش زودتر بهبود یافته و باعث افزایش سیستم ایمنی بدن می‌رود.