این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: 

انتخاب محصولات زیبایی خوب


 

چگونه می‌توانیم بهترین محصولات زیبایی پوست را انتخاب کنیم؟

 

در این مقاله سعی  داریم نکاتی را یادآوری کنیم که در انتخاب مواد آرایشی و بهداشتی پوست صورت و بدن شما بسیار مهم و تاثیر گذار است که احتمالا چند مورد از آن را میدانید اما در هنگام خرید به آن توجه نمی کنید.

 

 

 

 

 

1. مهم ترین نکته  توجه و در نظر داشتن نوع پوست خود، رنگ و ظاهر در ذهن، می‌تواند کمک کند که شما بهترین محصولات مراقبت از پوست و زیبایی را انتخاب کنید. به عنوان مثال در صورتی که مادر و یا خواهر شما با نوع پوست و عموما سن متفاوت از شما از کرم و یا محصولی استفاده کرده و رضایت داشته . دقیقا اقدام به خرید همان محصول بدون توجه به تفاوت نوع پوست خود میکنید. به طور مثال خرید کرمی مانند اکتی پور برای پوست های چرب و دارای جوش مناسب است در صورتی که این محصول برای پوست خشک و دارای لک بسیار نامناسب و گاها مضر است.پس در راستای خرید محصولات کافیست حتما قبل از خرید اطلاعاتی در مورد نوع پوست خود داشته باشید برای کمک در انتخاب و شناخت پوستتان میتوانید با خواندن این مقاله پوست خود را تشخیص دهید: تشخیص نوع پوست 

 

2. خواندن توضیحات بر روی محصول و سایر تحقیقات می‌تواند کمک کند به شما که آیا این محصول ارزش خرید دارد یا نه.کافیست برای چند دقیقه برای هزینه ای که میپردازید وقت بگذارید تا اطلاعاتی در مورد محصولی که خریداری میکنید بدست آورید و با خیال راحت انتخاب و هزینه کنید. 80% خانم ها در هنگام خرید محصولات لوازم آرایشی پوست صورت که از اهمیت بالایی برخوردار است. تنها به توضیحات فروشنده بسنده میکنند و نگاهی به اطلاعات درج شده روی محصول که توسط کارخانه تولید کننده ثبت شده نمیکنند.

 

3. استفاده از تستر و یا نسخه‌های کوچکی از محصولات مراقبت و زیبایی می‌تواند کمک کند که بهترین نوع محصول را قبل از هزینه کردن انتخاب کنید.

 

4. در صورت امکان از یک فروشنده محصولات آرایشی واجد شرایط در هنگام خرید محصولات مشاوره بگیرید. بسیاری از شرکت‌های مراقبت از پوست، از اشانتیون استفاده می‌کنند به علاوه کمک به انتخاب فرمولاسیون نزدیک به نوع پوست شما می‌کنند.

 

5. اطمینان حاصل کنید که هر محصولات پوست و زیبایی که می‌خرید برای گروه سنی شما طراحی شده باشد. 

 

6. از جزئیاتی مانند فاکتور حفاظت‌کننده آفتاب (SPF) در اقلام زیبایی و مراقبت از پوست غافل نشوید.بررسی و داشتن لیستی از محصولات زیبایی پوست قبل از خرید می‌تواند در انتخاب بهترین محصول برای شما مؤثر باشد. به عنوان مثال، اگر شما پاشنه یا آرنج‌تان خشک می‌شود، توجه به لیست خرید محصولات می‌تواند به شما یادآوری کند که گزینه‌های مختلف محصولات را برای درمان این مشکل بررسی کنید.


7. هنگام انتخاب رنگ لوازم آرایشی مانند کرم‌پودر، سایه چشم و رژ لب بهترین کار برای انتخاب آنها این است که در فروشگاه از نمونه‌های تستر استفاده کنید. اغلب اوقات شما می‌توانید در پشت دست خود یا نگهداشتن در کنار صورت امتحان کنید که این روش می‌تواند بسیار بهداشتی‌تر از زمانی باشد که محصولات آرایشی را به طور مستقیم امتحان کنید.