خدمات ماساژ

اشتراک :

خدمات ماساژ درمانی

ماساژ برای بخش های مختلف بدن انسان مفید است از جمله، دستگاه گردش خون، دستگاه گوارش مفاصل، ریه ها، سیستم لنفاوی، عضلات، سیستم عصبی، پوست، احساسات و با انجام ماساژ مقدار خون بیشتری به قلب پمپاز شده و مویرگ ها باز می شوند و به همین دلیل جریان خون بیشتر می شود.

یکی دیگر از انجام کلیه خدمات ماساژ در تهران در بخش دستگاه گوارش بدن است یکی از عملکرد های دستگاه گوارش تصفیه مواد زائد و سموم از بدن است که عادات های غذایی بد و یا استرس می تواند این سیستم را از کار موثر خود باز دارد در نتیجه سبب سو هاضمه، نفخ و یبوست شود.

ماساژ سبب می شود تا درد بخش هایی از مفاصل که به علت هایی چون صدمه، التهاب و... ایجاد شده است تسکین دهد. با کمک ماساژ تنفس بهتری را می توانید تجربه کنید از طریق ماساژ قفسه سینه، کتف و شانه ها نفس کشیدن بهتر شده و سبب کاهش تنش بر این بخش ها می شود.

با کمک ماساژ احتقان در بخش سیستم لنفاوی کاسته شده و سبب تقویت توانایی این سیستم در مبارزه با عفونت های بدن می گردد. یکی از فواید مهم ماساژ تسکین تنش های عضلانی و گرفتگی های این بخش می باشد. با کمک ماساژ سیستم عصبی بهتر کار کرده و در برقراری ارتباط با دیگر اندام ها عملکرد بهتری دارد.

با ماساژ تعریق بیشتر شده و به این ترتیب سموم اضافی بدن راحت تر خارج شده و به پوست شادابی و جوانسازی بهتری می دهدهمان طور که گفته شد ماساژ می تواند در اندام های مختلف بدن صورت می گیرد.

یکی از بخش های رایج ماساژ پا می باشد که با کمک این بخش احساس خستگی و درد از بین رفته و سبب سلامت جسمی و روانی زیادی می باشد. پای انسان ها دارای چندین پایانه عصبی بوده و از طریق ماساژدرمانی می توان به بخش های مختلف سبکی، آرامش ، گردش خون بهتر و... را اهدا کرد.

 

هزینه خدمات ماساژ درمانی

در هر یک از نمونه خدمات بالا میتوانید هزینه انجام ماساژ توسط متخصصین ماساژ درمانی را مشاهده کنید. تمامی تیم ماساژ و مشاوره تالگو نور به علت اعتبار و درمانی بودن این کلینیک دارای مدرک و متخصص حوزه درمانی خود هستند.و قیمت ها مطابق منصفانه ترین قیمت های روز و سازمان خدمات درمانی ابلاغ میشود. 

برای اطلاع دقیق از قیمت ها و اطلاع جزئی از روندانجام خدمات سوالات خود را با مشاورین ماساژ تالگو نور مطرح کنید.

 

ماساژ صورت و بدن

فواید ماساژ

 ماساژ به انواع مختلف تقسیم می شود، ماساژ تایلندی یکی از نمونه ماساژهای معروف می باشد که در آن فردی که انجام ماساژ را صورت می دهد از انرژی زیادی برای ماساژ بدن استفاده می کند این روش ماساژ برای افرادی که از گرفتگی عضلات و ماهیچه های بدن رنج می برند جز روش های خوب و مناسب می باشد. چناچه شما در نواحی مفصلی خود احساس درد و یا گرفتگی می کنید می توانید با آسودگی خاطر این وضعیت خود را با ماساژ تایلندی بهبود دهید.

1- بهبود حالت عضلات و نرمی و قوام  پوست
۲- ریلکس شدن عضلات صورت و چشمها و رفع استرس و تنش های روزمره
۳-تسکین سر درد و دردهای ناحیه صورت
۴-کاهش چین وچروک های ریز و کم عمق پوست
۵- تحریک جریان خون و تولید کلاژن بیشتر
۶-موثر در فرم دهی و جوانی پوست
7- رفع اسپاسم ها و گرفتگی های عضلانی

 

فواید ماساژ کف پا | درمان و کاهش استرس با خدمات ماساژکف پا
 1396/07/16 - 14:21 892

از مهمترین فواید خدمات ماساژ کف پا تالگو درمان و کاهش استرس می باشد.

خدمات ماساژ شمع و روغن  | فواید انجام خدمات ماساژ شمع
 1396/04/27 - 11:18 1273

ماساژ با شمع آروما و روغن اسطوخودوس قدرت تفکر را به شدت افزایش میدهد

بهترین خدمات ماساژ لاغری شکم -خدمات ماساژ لاغری شکم و پهلو
 1396/04/25 - 17:04 1886

ماساژ لاغری به نرم شدن چربی ها با استفاده از رژیم های لاغری کمک می کند

خدمات ماساژ پوست صورت با محصولات دریایی در تهران
 1396/04/10 - 15:02 3440

این ماساژ بر روی پوست تمیز و بدون آرایش انجام می شود و در افرادی که دچار آکنه و زخم هستند انجام نمی شود