مراقبت از پوست ارگانیک | بهترین محصولات مراقبت از پوست ارگانیک

 18 مرداد 1396   15:14
 0
 2735
اشتراک :


اگر شما هم دوست دارید لوازم آرایش سالم و محصولات مراقبت از پوست ارگانیک را استفاده کنید، این مطلب را از دست ندهید؛

مراقبت از پوست ارگانیکی

آیا می دانید پوست می تواند بالای 64% از موادی که به روی آن قرار می گیرد را جذب و وارد جریان خون کند؟ این درصد در کودکان بسیار بالاتر و خطرناک تر است.

این مسئله در بانوان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و آنها در طول روز با بیش از 200 نوع ماده شیمیایی ( مواد بهداشتی و پاک کننده، آرایشی و مراقبت از پوست ) در تماسند. با توجه به موارد بالا مواد آرایشی و بهداشتی آلوده به انواع مواد شیمیایی و غیر ارگانیک می تواند برای فرد و نسل های بعدی خطر آفرین باشد.

استفاده از ترکیبات و مواد شیمیایی مانند حل کننده ها، مواد پایه، اسانس ها و ... تهدیدی بزرگ برای سلامت جامعه محسوب می شود. استفاده از رایحه های مصنوعی در محصولات مراقبتی و آرایشی، از طریق پوست و جذب آن می تواند باعث بروز بیماری هایی مانند آسم ، اختلال غدد و سرطان پستان و ... گردد.

به دلیل پروسه تولید ویژه در فرآورده های مراقبتی ارگانیک، این محصولات قیمتی بالاتر از سایر برندها و محصولات دارند و همین امر موجب شده تا تولید کننده ها بدون شرایط و ضوابط لازم برای ارگانیک بودن، از این نام و ویژگی استفاده کنند.
حتما در خرید محصولات مراقبت از پوست ارگانیک دقت داشته باشید.
 

10 نکته مهم در محصولات ارگانیک برای مراقبت از پوست

در سال های اخیر، به دلیل حساسیت های پوست و مو نسبت به مواد آرایشی و بهداشتی اکثر افراد به استفاده از فرآورده های آرایشی گیاهی روی آورده اند . محصولات مراقبت از پوست ارگانیک تالگو با ویژگی هایی منحصر به فرد، مناسب برای انواع نیازهای  پوستی است.گیاهان نقش مهمی در حفظ سلامتی روحی و شادابی ما ایفا می کنند. عطرهای مشتق شده از گیاهان مستقیما روی مغز تاثیر می گذارند و این اسانس ها می توانند شادابی و آرامش خاطر را به ارمغان آورند. جدایی از تفاوت های کلیه محصولات گروه تالگو ( از نظر کاربرد و مختص آقایان و خانم ها و.. )، خصوصیات مشترکی در همه آنها دیده می شود که عبارتند از :

 1.  دارنده استانداردهای ارگانیک در آمریکا NSF
 2.  محصولاتی کاملا ارگانیک
 3.  بهره گیری از طبیعت و گیاهان
 4.  استفاده از جلبک دریایی و گیاهان دریایی
 5.  مناسب پوست های حساس
 6.   جذب سریع
 7.  بسیار سبک ( بخصوص کرم های آرایشی )
 8.  فاقد مواد شیمیایی مضر ( اس ال اس، فرگرنس، پارابن، اتانول و ....)
 9.  پاکسازی عمیق پوستی
 10.  قدرت بالا در انتقال مواد موثره

محصولات ارگانیک مراقبت از پوست

اسرار محصولات ارگانیک

محصولات طبیعی و ارگانیک تنها از بهترین موادی که در طبیعت یافت می‌شوند ساخته شده‌اند، که تا حد زیادی می‌تواند ظاهر پوست را هنگامی‌ که در طول زمان مورد استفاده قرار می‌گیرند، بهبود بخشند.
هنگامی‌که در حال انتخاب محصولات مراقبت از پوست و زیبایی هستید، هیچ‌چیز نمی‌تواند مزایای طولانی‌مدت استفاده از محصولات ارگانیک به طور منظم را ارائه دهد. در حالیکه بسیاری از محصولات مراقبت از پوست توسط سازمان غذا و دارو تنظیم شده‌اند، شامل مواد شیمایی مضر مانند نگهدارنده مصنوعی، رنگ و عطرهایی که می‌توانند باعث خشک‌شدن پوست شوند و غیره می‌باشند. محصولات پوست ارگانیک یک جایگزین مطمئن است که می‌تواند پوست را سالم‌تر، هیدراته و کمتر در معرض اثرات پیری قرار دهد.

کارشناس و شیمی دان متخصص مواد آرایشی حقایق و اسرار جالبی درباره محصولات آرایشی و پوست ارگانیک به ما می گوید خرید محصولات آرایشی باید از مراکز مجاز و داروخانه ها صورت بگیرد و از مشاوره های کارشناس آن بهره بگیریم این در حالی است که با تمام این مشورت ها باز هم نمی دانیم درون بسته مواد آرایشی چیست و فقط از روی نوشته های آن می توان فهمید چه محصولی تهیه می کنیم.

    1.  کشت تمامی مواد اولیه برای تولید فرآورده های بهداشتی باید بدون هیچگونه مواد شیمیایی ( سموم، انواع کودها، مواد نگهدارنده و .... ) باشد.

    2.   برای این منظور زمین و گلخانه های مجهز در طول چند سال کنترل می شوند تا از هر ماده شیمیایی پاک شوند.

    3   محصولاتی که در طول این مدت از زمین برداشت می شوند را محصول در حال گذار ارگانیک می نامند.

    4.  مزارع ارگانیک مختص تولید مواد اولیه برای محصولات مراقبت از پوست ارگانیک است

    5.  متخصصان تالگو فرانسه فرآورده های تولیدی ارگانیک را در اختیار شما قرار داده تا از آنها بهره بگیرید.

   6.  روشی شگرف و عالی برای زیباتر کردن ظاهر زیبای شما با محصولات آرایشی و بهداشتی تالگو

 

بهداشت و زیبایی با محصولات طبیعی بدون مواد شیمیایی

در محصولات مراقبت از پوست ارگانیک همه مواد تشکیل دهنده دارای اثرات مفید هستند و بدلیل طبیعی بودن مواد اولیه در ساخت آن عوارضی ندارند.
سایر محصولات غیر ارگانیک بسته به کیفیت آنها در طول استفاده شاهد عوارض بارز یا پنهان هستیم و شاهد این عوارض در فرآورده های ارگانیک نخواهیم بود.
فرآورده های ارگانیک تالگو به خوبی جذب پوست می شوند و در مدت کوتاهی اثرات فوق العاده آن را روی پوست خود می بینید.

خصوصیات فرآورده های آرایشی و مراقبتی  تا بعنوان محصولی ارگانیک شناخته شود؟؟؟

تولید این نوع از محصولات برای پوست و مو مستلزم داشتن استانداردها و امکانات خاص و ویژه است از قبیل :

 1.   استفاده از مواد گیاهی سالم
 2.   مواد اولیه گیاهی و ارگانیک
 3.   دریافت تاییدیه های بین المللی و استانداردهای جهانی
 4.   عدم استفاده از انواع مواد شیمیایی در زمان پرورش گیاهان
 5.   عدم استفاده از عطر  و اسانس های شیمیایی مضر
 6.   عدم استفاده از انواع رنگ های شیمیایی مضر
 7.   بسته بندی مناسب و زیست تخریب پذیر
 8.   دریافت تاییدیه های برای کارخانه های تولید فرآورده های ارگانیک

 

مزایای محصولات ارگانیک برای پوست

مزایای زیادی برای استفاده از محصولات مراقبت از پوست ارگانیک برای بهداشت و سلامت روزمره پوست وجود دارد. نه تنها محصولات مراقبت از پوست طبیعی و ارگانیک بسیار سالم‌تر برای پوست و بدن است، بلکه آنها اغلب بهتر برای محیط زیست است به این دلیل که آنها حاوی هیچگونه مواد شیمیایی مضر نیستند و در یک طیف گسترده‌ای از محصولات به بازار آمده و قیمت آنها در مقایسه با دیگر برندهای محصولات مراقبت از پوست موجود در بازار در حد میانه هستند. محصولات طبیعی و ارگانیک از بهترین موادی که تنها در طبیعت یافت شده‌اند تولید می شوند که تا حد زیادی می‌تواند باعث بهبود ظاهر پوست در طول زمان استفاده، شود.
هنگامی که اینها به عنوان محصولات مراقبت و زیبایی از پوست انتخاب شوند، هیچ‌چیز نمی‌تواند مزیت طولانی‌مدت استفاده از آنها را به طور منظم برای پوست عنوان نماید. در حالیکه بسیاری از محصولات مراقبت از پوست رایج، مواد تشکیل دهنده آنها حاوی مواد شیمیایی مضر از جمله مواد نگهدارنده غیر طبیعی، رنگ و عطرهایی که می‌تواند باعث خشکی پوست شود هستند. مراقبت پوستی ارگانیک یک جایگزین مطمئن است که پوست را سالم‌تر، مرطوب و کمتر در معرض اثرات پیری نگه می‌دارد.

مزیت دیگر محصولات مراقبت پوستی ارگانیک این است که طیف گسترده‌ای از محصولات منحصر به فرد در بازار موجود است. از پاک کننده پوست عمومی و مرطوب‌کننده پوست و انواع محصولات دیگر آن، این محصولات را می‌توان با مواد تشکیل دهنده طبیعی در سراسر جهان یافت. این امکان وجود دارد که این مواد از گیاهان، انواع میوه‌ها و ... استخراج شوند. از دیگر مزایای محصولات ارگانیک برای پوست شامل:

 • تولید فرآورده ها و محصولات مراقبت از پوست ارگانیک مستلزم  در اختیار داشتن امکانات خاص  و رعایت قوانین و شرایطی ویژه است.
 • فرآورده های شیمیایی پوستی اکثرا از ترکیب مشابهی استفاده می کنند و تفاوت آنها در عطر، شکل و رنگ است.
 • در فرآورده های ارگانیک تمامی مواد متشکله دارای اثرات مثبت و مفید بوده و عارضه جانبی ندارد.
 • محصوات مراقبت از پوست ارگانیک تالگو به خوبی جذب پوست شده و موثر تر عمل می کنند.
 • علاوه بر تمامی موارد بالا کلیه فرآورده های تولید شده در برند تالگو با توان تحقیقی از سوی متخصصان این گروه بوده و همه بر پایه گیاهی و جلبک دریایی ساخته می شوند و شما دیگر نگران مواد متشکله آن نخواهید بود.

برخی از این قوانین که در محصولات تالگو به طور جد به آن اهمیت داده  می شود:

استفاده از مواد اولیه کاملا گیاهی و سالم
تمامی محصولات برند تالگو فرانسه بر پایه مواد طبیعی و جلبک دریایی و گیاهان تشکیل شده است.
عدم استفاده از ترکیبات شیمیایی مضر، انواع رنگ های شیمیایی و عطر و اسانس ها و .... در تهیه محصولات پوستی و آرایشی برند تالگو
بسته بندی محصولات در ظروف زیست تخریب پذیر
تالگو و رعایت استانداردهای محیط زیست در ساخت محصولات
عدم استفاده از حیوانات و آزمایش بر روی آنها

.

 

محصولات ارگانیک تالگو

تفاوت محصولات ارگانیک تالگو

مصرف محصولات مراقبت از پوست ارگانیک در سالهای اخیر در ایران افزایش چشمگیری داشته است.
امروزه بهترین گزینه سلامت، زیبایی و شادابی پوست انسان استفاده از محصولات مراقبت از پوست ارگانیک است و ما خود را موظف به تولید و تبلیغ این فرآورده های بی نظیر کاربردی می دانیم.

 1.  سرعت جذب بالا
 2.   بدون عوارض
 3.   مطابق استانداردهای روز دنیا و ارگانیک
 4.   مواد پایه معدنی و گیاهی و دریایی
 5.    کیفیت بالا
 6.  کارایی  و ایمنی این محصولات
 7.   حمایت متخصصین
 8.   سازمان بهداشت جهانی
 9.   دولت ها
 10.  NGO  های حافظ محیط زیست
 11.   نظارت مداوم متخصصان
 12.   تحلیل بازخوردها و ارتقاء محصولات
 13.   فرآورده های دوستدار محیط زیست
 14.  مشاوره رایگان از کارشناسان متخصص

در راستای سلامتی خود ،خانواده بزرگمان (جامعه بشری ) وحفظ  محیط زیست با توجه به ترکیبات تشکیل دهنده ،علائم ونشانه های بین المللی محصولات ارگانیک را انتخاب نماییم.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله :

تماس