نحوه استفاده از ماسک جلبک دریایی و خواص آن

 06 خرداد 1396   13:00
 8
 22354
اشتراک :

ماسک جلبک دریایی ؛ پاکسازی صورت و بدن و مراحل استفاده

طرز تهیه جلبک دریایی -ماسک جلبک دریایی برای مو

توجه به زیبایى و مشکلات ناشى از بالا رفتن سن و ظهور پیری در چهره انسان ، دانشمندان را به تحقیق و کشف راه حل هایی براى مبارزه با تأثیرات سن بر پیری پوست وا داشت. با کشف جلبک دریایی محصولاتی تولید شد که همه افراد علاقمند به زیبایی و جوانی برای استفاده از محصولات ماسک جلبک دریایی کشف شده مصمم تر شدند.

با توجه به این که اقیانوس ها سرشار از ویتامین ها، مواد و املاح معدنى بسیار با ارزشی هستند و به وفور درگیاهان دریایى و انواع گونه های جلبک دریایی یافت می شود. تحقیقات و تلاش های متخصصین لابراتور تالگو فرانسه (THALGO) در درمان، زیبایی و جوانسازی پوست بسیار رضایت بخش و نتیجه بخش بود.

دراین مراقبت به دلیل  وجود ترکیب نمک های معدنی ، عناصر کمیاب  و آمینو اسیدهای موجود در ماسک جلبک دریایی به رطوبت رسانی پوست بهبود می بخشد ، باز سازی و احیای سلول های پوستی به تولید دوباره کلاژن کمک می کند وباعث قوام ؛نرمی وشادابی ودرخشش پوست می شود.

خواص ماسک جلبک دریایی تالگو برای پوست

پودر ماسک جلبک دریایی برای صورت

به جای اینکه لک ها و جوشهای صورت خود را با کرم پودر بپوشانید آنها را با ماسک جلبک دریایی تالگو درمان کنید. یکی از روشهای خیلی خوب و موثر در این زمینه پاکسازی است. پاکسازی با جلبک دریایی، شامل از بین بردن سلول های مرده روی سطح پوست و پینه ها و سختی های ایجاد شده و کومدون ها و جوش های سرسیاه  و از بین بردن خطوط سطحی پوست  و باعث زیبایی پوست می باشد.

معمولاً پوست های چرب دچار سختی و تجمع سلول های مرده می شوند. تجمع سلول های مرده روی پوست باعث  تیره شدن و ضخیم شدن پوست می شود. لذا بعد از انجام جلبک تراپی،اغلب جوش های سطحی و سختی پوست  برطرف شده و پوست احساس سبکی می کند. با تحریک تولید کلاژن  افزایش می یابد. متعاقب آن بعد از جلبک تراپی پوست روشن شده،خنکی، تازگی، شفافیت و شادابی روی پوست صورت بخوبی احساس مي شود.

همه افرادى که مایلند پوستشان را تقویت کنند تا پذیرش بیشترى براى مراقبت هاى ویژه پیدا کند. براى همه افرادى که پوست چرب دارند و مایلند تولید چربى پوستشان را متعادل کنند. پودر ماسک جلبک دریایی تالگو در صورت استفاده به شکل ماسک یک روش درمان واقعى براى پاکسازی عمقی پوست صورت است. آلودگى ها را از عمق پوست بیرون مى کشد  و پوست شادابی و درخشندگی خود را باز می یابد. ماسک لایه بردار جلبک دریایی تنها محصول کمپانى تالگو فرانسه جهت پاکسازی پوست در دنیا می باشد که به عنوان دارو ثبت شده است. علاوه بر خاصیت پاکسازی، سم زدایی و متعادل سازی، املاح و مواد معدنی موجود در خود را هم به پوست انتقال می دهد و پوست را تغذیه و آبرسانی  می کند.

خدمات مرتبط: خدمات پاکسازی پوست

خرید ماسک جلبک دریایی برای صورت

برای تمام افرادی که می خواهند درمانی بر روی پوست خود انجام دهند و انرژی  از دست رفته را مجدد به پوست خود باز گردانند و روند های حیاتی پوست را متعادل کنند. پاکسازی صورت با پودر ماسک جلبک دریایی تالگو به صورت حرفه ای آمادگی پوست ، در برابر درمانهای ضد پیری و رطوبت رسانی را بهبود می بخشد. همچنین آلودگی‌های سطحی و دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برداشته و باعث جذب املاح و مواد معدنی دریایی و اکسیژن رسانی به پوست شده و به دلیل سم زدایی و خونرسانی بیشتر باعث افزایش تولید کلاژن ، جوانسازی و شادابی و درخشش پوست  می‌شود.

مواد مورد نیاز در پاکسازی صورت با پودر جلبک دریایی تالگو :

  1. پاک کننده: بر اساس نوع پوست  جهت پاک کردن و متعادل سازی پوست
  2. لوسیون: براساس نوع پوست جهت آرامش بخشیدن و تمیز کردن پوست
  3. لایه بردار: مالش بر روی پوست با کریستال دریایی جهت برداشتن سلولهای مرده از سطح پوست واحیاودرخشندگی مجدد پوست
  4. ژل پلاسمک: برای بهبود تاثیر ماسک جلبک
  5. ماسک جلبک: جهت تجدید مواد معدنی،  از بین بردن لکه ها، سم زدایی  و ایجاد لطافت در پوست

خواص ماسک جلبک دریایی              پودر جلبک دریایی تالگو   

مقاله مرتبط: بهترین کرم ضد لک برای انواع پوست

نحوه استفاده از ماسک جلبک دریایی

برای استفاده از ماسک جلبک و انجام جلبک تراپی باید مواردی که در ادامه ذکر می کنیم را مرحله به مرحله انجام دهید. مصرف کنندگان باید دقت کنند که برای اینکه خواص ماسک جلبک دریایی تالگو به طور کامل حاصل شود باید در انجام این کار دقت لازم و کافی را داشته باشند.

  1. استفاده از ژل پلاسمک در تمام قسمتهای صورت و گردن
  2. قرار دادن گاز بر روی صورت جهت تسهیل در پاک کردن جلبک. سپس با استفاده از یک برس مجددا ژل پلاسمک را روی کل صورت بمالید.
  3. ماسک جلبک را به مقدار 15 تا 20 گرم‌ درون‌کاسه ای ریخته و آب داغ ( نه جوش ) را به آن اضافه کنید. تا زمانی که خمیری نرم بدست می آید آن را به هم بزنید. سپس با یک کاردک لایه ای ضخیم  از ماسک را بر روی گاز بمالید. با فویل بپوشانید پس از  ۲۰‌ دقیقه ماسک را برداشته صورت را تمیز می کنیم.
  4. با استفاده از مرطوب کننده ای مناسب نوع پوست و با حرکات ملایم دست،  مرطوب کننده را جذب صورت کرده و  کار  پاکسازی  را با اتمام می رسانیم.
تماس