دوره ‎های آموزش پوست

 30 آذر 1395   16:19
 0
 3147
اشتراک :

دوره‎های آموزش پوست: آموزش پوست به منظور ترویج فرهنگ مراقبت‎های صحیح از پوست و پیشگیری از بیماری‎ها پوستی صورت می‌گیرد. در این رابطه متخصصان پوست اقدام به ارائه تمامی دوره‎های آموزشی نموده‎اند.

 

مراقبت پوست

 

آموزش پوست که به منظور ترویج فرهنگ صحیح مراقبت از پوست و جلوگیری از بیماری های پوستی انجام می شود، بصورت یک امر تخصصی درآمده و بسیاری از متخصصین و پزشکان پوست و مو اقدام به برگزاری کلاس‎های آموزش پوست می‎کنند. برخی از سر فصل‎های دوره‎های آموزش پوست عبارتند از:

- تشخیص انواع پوست
- آشنایی با تکنیک‎های نوین علم پزشکی
- نحوه صحیح ماساژ صورت
- آشنایی با آناتومي و فيزيولو‍‍ژي پوست
- آموزش درزمینه درمان آکنه، جوش و متعادل‌سازي پوست
- پاکسازی
- آشنايي با انواع چين و چروک و نحوه پیشگیری و درمان آن
- لايه‎برداري و پيلينگ
- آموزش درمان پوست‎هاي چرب و مشکل دار
- آموزش درمان پوست‎هاي خشک و حساس
- آموزش روشن کردن پوست و رفع انواع لک‎های پوستی
- اکسيژن رساني به پوست
- آموزش آب رساني به پوست
- آموزش نحوه هورمون رساني به پوست
- آموزش درمان و پيشگيري از افتادگي و پیری زودرس پوست
-مزوتراپی بدون تزریق ( M c u t i c )

 آموزش پوست ـ تشخیص انواع پوست

با توجه به اینکه اصلی‌ترین مبحث در آموزش پوست، تشخیص نوع پوست می‌باشد لذا لازم می‌دانیم یک راه حل ساده را در رابطه با تشخیص انواع پوست بیان کنیم.
پوست‎ها بر اساس میزان چربی که تولید می‌کنند به سه نوع خشک، چرب و معمولی یا نرمال تقسیم بندی می‌شوند. در اینجا با آموزش یک راه آسان می‌توان نوع پوست خود را تشخیص داد. شما می‌توانید صورت خود را شسته و بعد از 4 ساعت بدون استفاده از هیچ گونه لوازم آرایشی چند تکه کاغذ تمیز را روی پیشانی، چانه، پره‎های بینی و گونه‎های خود بکشید. پس از آن به کاغذ نگاه کنید. اگر تمامی کاغذها چرب شده باشند، پوست شما از نوع چرب می‌باشد.اگر کاغذها روی پوستتان حالت اصطکاک ایجاد کرد و چربی هم روی آنها دیده نشد پوست خشک می‌باشد. در پوست‎های نرمال و معمولی کاغذی که در قسمت گونه قرار می‌گیرد، خشک و سایر قسمت‎ها مقدار کمی چربی مشاهده می‌شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله :

تماس